sobota, 2 maja 2015

Teraz albo nigdyChciałabym, abyś wiedział, że dasz radę. Nieważne jak ciężko będzie, ile przeszkód będzie stało po drodze, ile nocy nieprzespanych zaliczysz, ile czasu minie. W końcu Ci się uda, a wtedy będziesz czuł jedynie wielkie wewnętrzne szczęście, którym będziesz albo zarażał albo wkurzał ludzi wokół. Osiągniesz wszystko, o czym tylko marzysz.Wreszcie nadeszła pora, abyś zaczął spełniać marzenia. Otwórz swoje serce i rozpocznij wypełniać plan życia. Znalazłeś już swoje hobby? Masz jakiś cel? Masz do czegoś dryg? Masz marzenia? Jeśli tak, to super. Jeśli nie, to też super, bo wreszcie masz szansę znaleźć swoje hobby, zacząć dążyć do osiągnięcia postawionego przez siebie celu.

Jesteś strasznie zdolny, tylko musisz w to uwierzyć i zacząć pracować. Jeśli coś polubisz, pokochasz, masz szansę osiągnąć w tym sukces. Nie słuchaj ludzi, którzy twierdzą, że nie dasz rady. Najprawdopodobniej im się nie chciało, woleli leżeć, marzyć i narzekać. Jednym słowem: mają strasznie smutne i nudne życie. Musisz tylko zechcieć i zacząć działaś. Pamiętaj, sukces to 10% zdolności, a aż 90% pracy, skoro tak: na co czekasz?

Czułeś to kiedyś? Szybsze bicie serca, podekscytowanie, radość, ciągłą chęć bycia lepszym? Wstałeś kiedyś wcześniej, aby mieć czas na swoje ulubione zajęcie? Mogłeś mówić o czymś godzinami, zachwycać się, pokazywać każdemu? Nie umiałeś wyrzucić tego ze swoich myśli, siedziało w Tobie non stop? Zastanawiałeś się, co możesz jeszcze zrobić, aby nie stać w miejscu? Ja tak i chciałabym, abyś i Ty tak miał.

Osiągniesz to, tylko czy ...JESTEŚ NA TO GOTÓW?

4 komentarze:

 1. Poruszyłaś naprawdę ważny temat. Tak naprawdę to wszystko zależy od nas, ale musimy wypracować sobie odpowiednie podejście. Wcale nie musimy czekać na idealny moment.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem nie ma czegos takiego jak idealny moment, zawsze znajdzie sie jakis powod, aby tego nie robic. Tu mama chora, tam zakupy do zrobienia, jeszcze kiedy indziej jestesny zmeczeni. Jednak warto sie wziac w garsc i zaczac ciezej pracowac. Oplaci sie, bo praca nigdy nie idzie na marne ;)

   Usuń
  2. Niestety my ludzie mamy skłonności do szukania wymówek. Ale tak, trzeba działać, poświęcać się marzeniom - uczucia podczas ich spełniania są chyba najpiękniejszymi, bo sami sobie na to zapracowaliśmy :)

   Usuń
  3. Dokładnie! Nic nie zastąpi uczucie spełnienia ;)

   Usuń