środa, 11 lutego 2015

Małe inspiracjeCześć!
To będzie post bardziej skierowany do dziewczyn, ale może i płeć przeciwna się czegoś w nim dowie.

Chciałabym się podzielić blogami / kanałami na youtube'ie, dzięki którym można znaleźć całkiem fajne inspiracje, jeśli mowa o makijażu, fryzurze, dbaniu o siebie.1. MICHELLE PHAN
https://www.youtube.com/channel/UCuYx81nzzz4OFQrhbKDzTng

Jej filmiki są jak dzieło sztuki, a makijaże bezbłędne. Na kanale można znaleźć również filmiki o dbaniu o siebie, o romantycznych historiach, o tym jak akceptować siebie. Jest cudny! Jeśli szukacie inspiracji, polecam! :)
Dodatkowo istnieje także blog.

2. ALINAROSE
http://www.alinarose.pl/

Już od 2 lat wchodzę na tego bloga i wciąż się czegoś dowiaduję. To dzięki Alince poznałam podstawy makijażu, nauczyłam się jak powinnam używać kosmetyków, jakich szamponów powinnam unikać. Bardzo mi pomogła. Także teraz dzielę się z Wami.
Niestety aktualnie rzadziej ją odwiedzam, ale sentyment pozostał.

3. BLONDHAIRCARE
http://www.blondhaircare.com/

Jak tylko zobaczycie jej włosy, zapragniecie zostać włosomaniaczkami. W dodatku, wszystko tu jest opisane: co robi, jak robi. Autorka bloga w comiesięcznej aktualizacji dodaje zdjęcia włosów, aby się zmotywować do dalszej pracy nad nimi. Polecam! :)

4. ANWEN
http://www.anwen.pl/

Blog również o włosach. Znajdziecie tu mnóstwo informacji o tym, jak dbać o włosy, czego używać, sporo recenzji, historii innych włosomaniaczek.

5. WOMEN'S HEALTH
http://www.womenshealth.pl/

Przyznam, że na stronę rzadko wchodzę, ale jestem wielkim fanem gazet. Można tu znaleźć wiele porad odnośnie zdrowego trybu życia, pomysły na ćwiczenia, smaczne przepisy, trochę odnośnie mody i makijażu. Myślę, że każda kobieta znajdzie tu coś dla siebie. Polecam!
Dodatkowo, istnieje również męski odpowiednik. :)


To chyba tyle. A Wy czytacie jakieś blogi, gazety, oglądacie jakieś filmiki? Jeśli tak, koniecznie się tym podzielcie. Czekam!

Love Ya!
Andra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz